Tesla ile kosztuje – utrzymanie samochodu czy to dużo?

Tesla to producent pojazdów elektrycznych osobowych, SUV-ów, pickupów, samochodów sportowych a także ciągników siodłowych, który działa od 2004r. Właśnie fakt, że jest to pojazd elektryczny sprawia, że wielu zamożnych klientów decyduje się na to właśnie rozwiązanie. Tesla ile kosztuje?

Tesla ile kosztuje – Czy zakup tesli okaże się dobrym rozwiązaniem? 

Ludzie biznesu którzy decydują się na zakup tesli wcześniej robią dokładny bilans czy warto zakupić taki pojazd, tym co może przekonywać względem innych marek jest fakt, że niewielkie kwoty należy wydać za eksploatację, Należy pamiętać, że jedyna sytuacja kiedy właściciel takiego wozu poniesie spore koszty będzie wtedy gdy należy wymienić ogniwa. Tesla Model S która jest często wybierana jest pojazdem niezawodnym, najwięcej kosztować będzie zakup nowego ekranu multimediów. Samochody do najtańszych nie należą, pozwolić mogą sobie na nie ludzie zamożni, jednak jest to interes bardzo opłacalny, gdyż wiele można zaoszczędzić na paliwie, względem tradycyjnych pojazdów spalinowych uznanych marek. Najbardziej wytrzymałe są wozy Tesla Model S oraz Model X, gdzie baterie wystarczą na przejechanie 150000 mil. 219990 PLN to kwota najniższa ile kosztuje tesla Model 3, który to pojazd jest najmniejszy oraz najtańszy w całej gamie pojazdów tego producenta. Tesla Model S jest możliwa do zakupu już od ok. 450000 PLN. 

W jaki sposób dokonać zakupu pojazdu Tesla i który wybrać? 

Teslę należy zamówić za pośrednictwem Internetu, tam też użytkownik, potencjalny kupiec dokonuje konfiguracji i w chwili kiedy wybierze wszystko w ten sposób jaki będzie dla niego najwłaściwszy musi dokonać opłaty w wysokości 500 PLN, która nie podlega zwrotowi w przypadku, kiedy taki kontrahent się rozmyśli. Dobrym rozwiązaniem jest zakup Tesli Model X, tesla ile kosztuje to zależy od wariantu, który postanowi wybrać kupujący, w tym wypadku można zdecydować się na model Long Range Plus oraz Performance, gdzie ten drugi jest nieznacznie tylko droższy a nieporównywalnie lepszy, więc warto ponieść te dodatkowe koszty by móc cieszyć się pełnym komfortem. Model X jest przeznaczony dla pięciu pasażerów, jednak opcjonalnie można ustalić, że znajdzie się w nim sześć miejsc. Jeśli chodzi o podstawowy kolor lakieru jest to Pearl White Multi- Coat, podobnie zresztą jak w pozostałych pojazdach tego producenta. W standardzie klient otrzyma 20-calowe felgi które można zamienić na czarne 22′. Kupujący może liczyć na system filtracji powietrza, łączność klasy Premium na rok, drzwi przednie są automatycznie otwierane. Z pewnością zakup tesli jest to proekologiczne, ekonomiczne rozwiązanie dla zamożniejszych klientów.