Oryginalna naklejka to oryginalny samochód!

Naklejki na samochód – czy to dobry pomysł?

Kiedyś spytano słynnego gwiazdora filmowego, dlaczego nie ma tatuaży. Odpowiedział pytaniem- czy ferrari potrzebuje naklejki? Może co do ferrari, nie są potrzebne mu dodatkowe ozdoby. Po ulicach jednak jeździ coraz więcej klonów. Te same marki, kolory lakieru i… nuda. Jeśli ktoś chce wyróżnić się z tłumu czerwonych, czarnych, białych aut popularnych marek – najlepszym wyjściem będą niezwykle naklejki na samochód. Obecnie na rynku jest szeroki wybór takich produktów:

  • naklejki reklamowe
  • naklejki dekoracyjne
  • naklejki 3D i in.

Nasze auto zostanie spersonalizowane i wyróżni się wśród tysiąca podobnych. Przy okazji naklejki mogą stać się bardzo praktyczne i na przykład zakryć delikatne wgniecenia, czy rysy, których chcemy się pozbyć. To naprawdę szybki i tani sposób na tuning każdego samochodu. Istnieje możliwość wykonania naklejki na zamówienie. Wtedy zyskamy pewność, że nigdzie nie pojawi się auto podobne do naszego.

Rodzaje naklejek na samochód

Jeśli właściciel samochodu zdecyduje się na spersonalizowanie naklejkami swojego wozu, warto aby wiedział, jakie sticky wybrać i czym się wyróżniają. Na przykład naklejki dekoracyjne wykonane z winylu wytrzymują wszystkie niekorzystne warunki pogodowe. z powodzeniem radzą sobie z deszczem, śniegiem, a także myciem ciśnieniowym. winyle są też odporne na promienie słoneczne i prawdopodobieństwo przebarwienia. Dzięki matowemu wykończeniu, nasze naklejki samochodowe zapobiegają odbiciom światła podczas jazdy nocą, dzięki czemu nie powodują zagrożenia oślepieniem innych kierowców. Wybierając wzór naklejki, można uwolnić swoja kreatywność. Właściwie nie istnieje dziedzina w której nie znajdziemy tematycznych naklejek na samochód. Dobrze wykonane naklejki na samochód wyróżnia to, że można je bez żadnego problemu usuwać z karoserii i nie martwić się uszkodzeniami. Specjalna technologia produkcji powoduje, że naklejki nie zostawiają śladu kleju i nie rysują lakieru. Taka naklejka może dodatkowo zabezpieczyć oryginalny lakier lub zamaskować jakiś defekt estetyczny. Tak łatwa aplikacja powoduje, że naklejki możemy zmieniać, gdy wzór nam się znudzi. Co do ceny, naklejki możemy zakupić już od kilku do kilkudziesięciu złotych. Jeśli wybierzemy naklejki jednobarwne, ten typ naklejek, to najtańsza forma oferowanych na rynku. Zazwyczaj całość jest wycinana na ploterze z folii samoprzylepnych w różnych opcjach kolorystycznych. Dostępne materiały podkładowe z których produkuje się naklejki to naklejki na foliach monomerycznych, naklejki na foliach polimerowych (to opcja droższa), naklejki na foliach wylewanych (najtrwalszy i najdroższy materiał na stickery). Jeśli chodzi o kształty i rozmiary, to w tym przypadku nie ma ograniczeń (chyba,że to ręcznie wykonane naklejki). Oferta a rynku obejmuje produkcję naklejek w dowolnych kształtach jak i formatach. W ofercie są małe spersonalizowane produktu w mini formatach i inne pośrednie wielkości, niezbędne do planowanego miejsca ekspozycji. Naklejki o innych kształtach niż tradycyjne prostokątne, wycinane są poprzez tzw. sztancowanie (małe formaty ale duże nakłady) oraz przez wycinanie komputerowe przez plotery wielkoformatowe. Kierowca musi więc zdecydować, czy jego samochód ma zakwitnąć jak wiosenny ogród, czy delikatny motyw roślinny pojawi się w dyskretnym miejscu. Można też swoje życiowe motto wyeksponować w sposób widoczny dla każdego lub niewielki napis umiejscowić na małej płaszczyźnie. Gdy kierowca jest dumnym posiadaczem potomka, może poinformować o tym fakcie wszystkich mijających go na drodze. Coraz częściej spotyka się też samochody informujące o tym, że właściciel samochodu jest obrońcą zwierząt, zapalonym wielbicielem Roberta Kubicy, czy szachów. Wiadomo jednak, że takiego auta nie da się nie zauważyć!